2314. Parti allmogeföremål

Skrin med lock, 1800-tal. Skäktträn, bl.a. daterat 1825. Krönt mått, daterat 1864, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 49)

Varunr 317858

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 450 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

450 SEK2020-07-26 11:51
400 SEK2020-07-26 06:35
300 SEK2020-07-23 20:34
250 SEK2020-07-25 03:11
100 SEK2020-07-23 19:08
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms