24. Anton Genberg (1862-1939)

Olja på duk, vinterlandskap. Signerad och daterad 1916. (60x80)

Varunr 317231

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 4 600 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

4 600 SEK2020-07-26 10:04
4 400 SEK2020-07-25 22:22
4 200 SEK2020-07-25 09:47
1 000 SEK2020-07-23 22:47
500 SEK2020-07-23 19:18
100 SEK2020-07-23 18:49
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms