27. Byst, signerad Suteur, jugend, 1900-talets början

Brons och carrarmarmor. Sockel i sten. I form av kvinnofigur. Gjutarstämpel Schumacher. (Höjd 36)

Varunr 317070

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 5 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

5 000 SEK2020-07-26 11:59
4 800 SEK2020-07-26 08:23
2 200 SEK2020-07-25 17:39
1 900 SEK2020-07-25 12:51
1 700 SEK2020-07-24 14:03
1 700 SEK2020-07-25 08:03
1 300 SEK2020-07-24 12:48
750 SEK2020-07-24 07:58
300 SEK2020-07-23 23:21
250 SEK2020-07-23 21:41
200 SEK2020-07-23 21:27
150 SEK2020-07-23 19:23
100 SEK2020-07-23 19:00
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms