Ljusstakar ett par, sengustavianska, Abraham Siljeström, Kristinehamn, 1808

Tenn. Fot dekorerad med pärlbård. Bulor, lagningar, repor. (Höjd 23)

Varunr 316457

Auktionen startar om
16 dagar 22 tim
26 Juli 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Andra populära objekt