31. Carin Nilsson (1884-1973)

Skulptur i brons, poserande kvinna. Gjutarstämpel A.Pettersson Fud. Signerad och daterad 1944. (Höjd 27)

Varunr 317177

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 28 500 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

28 500 SEK2020-07-26 09:42
28 000 SEK2020-07-26 11:52
23 000 SEK2020-07-26 11:33
10 500 SEK2020-07-25 21:41
6 600 SEK2020-07-25 07:43
5 200 SEK2020-07-24 17:08
4 200 SEK2020-07-24 05:26
2 000 SEK2020-07-23 20:55
1 600 SEK2020-07-23 20:49
1 500 SEK2020-07-23 20:03
100 SEK2020-07-23 19:29
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms