Stol, allmoge, Dalarna, 1700-talets slut

Originalmålning. Svarvade ben och stolpar. Färgslitage, torrsprickor. (Höjd 87)

Varunr 316244

Auktionen startar om
16 dagar 23 tim
26 Juli 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Andra populära objekt