32. Ljusstakar ett par, empirestil, 1800-tal

Delvis förgylld brons. Trepassfot. Dekorerade med bladverk. Fläckar. (Höjd 22)

Varunr 317756

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 3 400 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

2 200 SEK2020-07-26 11:51
2 100 SEK2020-07-26 11:54
1 800 SEK2020-07-26 09:00
1 400 SEK2020-07-25 12:48
1 000 SEK2020-07-24 11:12
700 SEK2020-07-24 19:24
600 SEK2020-07-23 21:32
300 SEK2020-07-23 22:41
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms