321. Parksoffa, Skoglund & Olson, Gefle, 1900-talets första del

Bemålat gjutjärn och trä. Något ostadig. Ribbor med slitage och torrsprickor. (Längd 186)

Varunr 316164

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 2 800 SEK13 00 SEK14 00 SEK

2 100 SEK2020-07-26 13:10
2 000 SEK2020-07-26 11:53
1 900 SEK2020-07-26 11:52
1 800 SEK2020-07-25 15:57
1 600 SEK2020-07-25 15:49
850 SEK2020-07-24 18:13
800 SEK2020-07-24 10:02
800 SEK2020-07-24 16:07
300 SEK2020-07-24 09:29
200 SEK2020-07-24 00:46
100 SEK2020-07-23 21:17
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms