325. Skrivbord, rokoko, 1700-tal

Fanerat i mahogny. Konturerad sarg med två lådor. Svängda ben. Nyckel finns. Renoverat, kompletterat, senare skiva. Ytslitage, repor, fläckar. (Höjd 78, 141x77,5)

Varunr 316135

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 5 800 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

2 500 SEK2020-07-26 13:37
2 400 SEK2020-07-26 11:55
2 000 SEK2020-07-26 09:53
950 SEK2020-07-26 09:22
700 SEK2020-07-25 23:02
450 SEK2020-07-25 21:50
400 SEK2020-07-25 21:16
300 SEK2020-07-23 22:52
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms