39. Miniatyrbyrå, barock, 1700-tal

Ek. Med tre lådor. Draghandtag i mässing. Klotformade fötter. Listavslag, renoverad, kompletterad, slitage. (Höjd 23, bredd 48, djup 23)

Varunr 317763

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 4 000 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

4 000 SEK2020-07-26 11:47
3 800 SEK2020-07-26 10:06
1 400 SEK2020-07-26 08:26
1 400 SEK2020-07-26 09:45
900 SEK2020-07-25 21:04
600 SEK2020-07-25 12:49
500 SEK2020-07-23 20:28
400 SEK2020-07-24 13:20
150 SEK2020-07-23 22:47
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms