4. Bestickuppsättning 38 delar, sterlingsilver, "Gammal dansk", Georg Jensen

Matknivar 6st, bordsskedar 6st, matgafflar 6st, fiskknivar 6st, kaffeskedar 6st, moccaskedar 6st samt serveringsskedar 2st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Totalvikt 2100g., knivarnas längd 22,5)

Varunr 317016

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 9 800 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

9 800 SEK2020-07-26 11:59
9 600 SEK2020-07-24 22:38
9 200 SEK2020-07-25 22:52
8 400 SEK2020-07-25 19:38
5 000 SEK2020-07-24 12:11
4 000 SEK2020-07-23 21:27
2 400 SEK2020-07-23 23:45
2 000 SEK2020-07-23 23:23
500 SEK2020-07-23 21:54
350 SEK2020-07-23 19:20
150 SEK2020-07-23 20:06
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms