41. Maurice Bouval (1863-1916)

Skulptur i brons, sittande kvinna. Signerad. Med gjutarstämpel. Ytslitage, fläckar. (Höjd 20)

Varunr 317531

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 3 400 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

3 200 SEK2020-07-26 11:15
3 200 SEK2020-07-26 11:24
1 900 SEK2020-07-25 16:19
1 800 SEK2020-07-24 16:56
1 500 SEK2020-07-24 10:44
1 500 SEK2020-07-24 16:41
850 SEK2020-07-24 08:39
550 SEK2020-07-24 07:59
450 SEK2020-07-23 23:14
400 SEK2020-07-23 22:45
350 SEK2020-07-23 21:35
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms