48. Skål, Bertil Vallien för Kosta Boda, Unik

Slipat underfångsglas. Signerad och numrerad. Mindre ytslitage. (Höjd 13, diameter 18)

Varunr 317369

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 3 200 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

3 200 SEK2020-07-24 19:39
3 200 SEK2020-07-26 11:50
2 900 SEK2020-07-26 07:12
2 300 SEK2020-07-24 19:08
850 SEK2020-07-23 19:33
550 SEK2020-07-24 15:20
450 SEK2020-07-24 08:48
250 SEK2020-07-23 19:37
150 SEK2020-07-23 19:29
100 SEK2020-07-23 19:26
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms