506. Pipstånka, allmoge, 1800-tal

Originalmålad. Sprint till lock saknas, banden någon lösa, färgslitage. (Höjd 28)

Varunr 317737

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 350 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

350 SEK2020-07-26 10:31
300 SEK2020-07-26 00:10
200 SEK2020-07-25 23:10
150 SEK2020-07-24 11:45
100 SEK2020-07-23 21:35
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms