55. Dalagris, troligen Nisser, Vattnäs, 1900-talets första hälft

Träskuren och bemålad. Ett bakben med lagning, ett öra med avslag, nötningar. (Längd 15)

Varunr 316838

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 4 800 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

4 800 SEK2020-07-26 11:59
4 600 SEK2020-07-26 12:02
3 000 SEK2020-07-26 11:55
2 100 SEK2020-07-23 23:38
1 100 SEK2020-07-23 20:56
650 SEK2020-07-23 20:12
550 SEK2020-07-23 20:54
250 SEK2020-07-23 20:11
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms