567. Sovelfat, allmoge, 17/1800-tal

Svarvad stomme. Undertill med bomärke och senare datering. Torrsprickor, lagningar. (Höjd 15, diameter 15)

Varunr 317087

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK 750 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

750 SEK2020-07-26 11:22
700 SEK2020-07-26 11:56
500 SEK2020-07-26 11:19
400 SEK2020-07-26 10:49
250 SEK2020-07-24 17:58
150 SEK2020-07-23 22:54
100 SEK2020-07-23 20:38
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms