Väggtelefon, LM Ericsson & co., Stockholm, 1800-talets slut

Mahogny. Med svärtade lister. Detaljer i förnicklad metall och mässing. Märkt med mässingsplakett. Slitage, märken, enstaka bortfall. (Höjd 66)

Varunr 316247

Auktionen startar om
16 dagar 23 tim
26 Juli 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms