65. Dalatupp, 1900-talets första del

Träskuren och bemålad. Monogramsignerad KN?. Sockel och kan med avslag. (Höjd 15)

Varunr 317072

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 4 400 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

4 400 SEK2020-07-26 11:56
4 200 SEK2020-07-26 12:01
2 500 SEK2020-07-26 11:46
750 SEK2020-07-25 16:12
650 SEK2020-07-23 20:57
550 SEK2020-07-23 20:12
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms