729. Allmoge 2 delar, 1800-tal

Skrin med lock, daterat 1838 samt kåsa med hänkel. Torrsprickor, skrinet med smärre skador, slitage. (Längd 24-27)

Varunr 316405

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 500 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 500 SEK2020-07-25 18:08
1 400 SEK2020-07-26 11:59
1 200 SEK2020-07-25 08:38
1 100 SEK2020-07-23 23:07
1 000 SEK2020-07-23 22:14
600 SEK2020-07-23 21:30
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms