790. Svarvburk med lock, allmoge, 1800-tal

Originalmålning. Handtag med lagning och retusch. (Diameter 15)

Varunr 317252

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 1 900 SEK23 00 SEK24 00 SEK

1 900 SEK2020-07-26 11:22
1 800 SEK2020-07-26 11:44
1 600 SEK2020-07-26 10:57
550 SEK2020-07-25 14:22
450 SEK2020-07-24 15:09
100 SEK2020-07-24 00:15
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms