838. Knotskål, allmoge, 17/1800-tal

Undertill med monogram och bomärken. Slitage, torrsprickor. (Längd 31)

Varunr 317627

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 4 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

3 800 SEK2020-07-26 11:13
3 600 SEK2020-07-26 11:13
2 500 SEK2020-07-26 08:37
1 500 SEK2020-07-26 07:48
950 SEK2020-07-25 15:02
700 SEK2020-07-24 08:34
300 SEK2020-07-23 23:11
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms