Skål, Almaric Walter & Henri Bergé, Nancy, Frankrike, 1900-talets första hälft

Olikfärgat konstglas. Med dekor av fjäril. Signerad. Fot samt kant med en nagg. (Längd 11,5, bredd 6)

Varunr 316730

Auktionen startar om
16 dagar 23 tim
26 Juli 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms