Bestickservisdelar, "Rosenholm", silver

Kaffeskedar 13st, smörgåsgafflar 4st, smörgåsknivar 4st samt bordsknivar 2st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 19,5, vikt 563g.)

Varunr 316483

Auktionen startar om
16 dagar 23 tim
26 Juli 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms