1. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Najader". Signerad i blyerts. I trycket signerad och daterad 1918. Inramad. (15,8x23,6)

Varunr 320054

6 September 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 7 000 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

7 000 SEK2020-09-06 11:58
6 800 SEK2020-09-06 12:00
6 000 SEK2020-09-05 23:20
5 600 SEK2020-09-05 21:32
4 400 SEK2020-09-05 22:22
4 000 SEK2020-09-04 07:55
3 800 SEK2020-09-04 22:49
3 400 SEK2020-09-04 20:52
2 500 SEK2020-09-04 08:48
1 000 SEK2020-09-03 22:17
1 000 SEK2020-09-04 00:00
900 SEK2020-09-03 22:57
800 SEK2020-09-03 22:41
700 SEK2020-09-03 20:26
500 SEK2020-09-03 19:33
100 SEK2020-09-03 19:24
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms