12. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Axel Herman Hägg III". Signerad i blyerts. I plåten signerad och daterad 84. Inramad. (38x26,1)

Varunr 320056

6 September 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK 33 500 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

33 500 SEK2020-09-06 11:59
33 000 SEK2020-09-06 12:00
25 500 SEK2020-09-05 12:00
12 500 SEK2020-09-05 20:27
8 600 SEK2020-09-03 23:54
1 500 SEK2020-09-04 07:42
1 300 SEK2020-09-04 00:01
1 100 SEK2020-09-03 22:25
900 SEK2020-09-03 20:41
200 SEK2020-09-03 21:04
100 SEK2020-09-03 19:34
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms