15. Esther Kjerner (1873-1952)

Olja på pannå, stilleben med rosor. Signerad och daterad 1950. (34x24,5)

Varunr 320460

6 September 2020 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK 7 200 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

7 200 SEK2020-09-06 11:30
7 000 SEK2020-09-06 11:36
5 800 SEK2020-09-04 21:19
5 000 SEK2020-09-04 20:07
4 800 SEK2020-09-04 16:52
3 600 SEK2020-09-04 11:41
2 300 SEK2020-09-03 22:56
1 900 SEK2020-09-04 07:47
1 100 SEK2020-09-03 21:34
1 000 SEK2020-09-03 21:10
750 SEK2020-09-03 20:26
500 SEK2020-09-03 20:02
100 SEK2020-09-03 19:28
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms