16. Fickur i 14k, Viking, 1900-talets första hälft

Emaljerad urtavla. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksrepor, urtavla med hårspricka. (Diameter 50mm, totalvikt 79g.)

Varunr 320314

6 September 2020 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 3 400 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

3 400 SEK2020-09-06 06:18
3 400 SEK2020-09-06 11:56
3 000 SEK2020-09-03 21:01
800 SEK2020-09-04 07:59
500 SEK2020-09-04 07:43
250 SEK2020-09-03 21:11
150 SEK2020-09-03 20:57
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms