19. Bordslampa, Böhlmarks, 1930/40-tal

Mässing. Stomme i ek. Stämplad. Modellnummer 15474. Med två ljuspunkter. Ytslitage, repor. (Höjd 42)

Varunr 320804

6 September 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 4 400 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

3 600 SEK2020-09-06 11:58
3 400 SEK2020-09-06 11:59
2 000 SEK2020-09-04 09:58
1 700 SEK2020-09-04 13:06
800 SEK2020-09-03 20:00
650 SEK2020-09-04 08:49
250 SEK2020-09-04 06:32
150 SEK2020-09-04 05:49
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms