21. Herrarmbandsur, Omega, Seamaster De Ville

Förgylld stålboett. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boettens baksida med gravyr. Bruksslitage, repor. (Diameter 35mm)

Varunr 321038

6 September 2020 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 3 200 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

3 200 SEK2020-09-06 12:01
3 000 SEK2020-09-06 11:57
2 800 SEK2020-09-06 11:47
2 600 SEK2020-09-06 09:09
2 000 SEK2020-09-04 18:44
1 700 SEK2020-09-05 08:10
1 200 SEK2020-09-04 05:22
1 200 SEK2020-09-04 17:08
200 SEK2020-09-04 03:53
150 SEK2020-09-03 21:03
150 SEK2020-09-03 22:22
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms