22. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Gopsmorsstugan". Signerad. I plåten signerad och daterad 1917. Inramad. (29x20)

Varunr 320059

6 September 2020 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 6 400 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

5 600 SEK2020-09-06 12:10
5 400 SEK2020-09-06 08:26
5 000 SEK2020-09-06 12:00
4 600 SEK2020-09-05 12:01
4 400 SEK2020-09-05 17:49
3 200 SEK2020-09-05 17:06
2 000 SEK2020-09-04 21:04
1 300 SEK2020-09-05 07:52
1 000 SEK2020-09-04 08:50
1 000 SEK2020-09-04 16:19
600 SEK2020-09-04 10:56
500 SEK2020-09-04 00:01
150 SEK2020-09-03 22:57
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms