23. Prediktstolsduva, 17/1800-tal

Skulpterad och silverfärgad trä. Äldre lagningar, slitage. (Längd 31, bredd 34)

Varunr 321371

6 September 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 6 000 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

5 000 SEK2020-09-06 10:42
4 800 SEK2020-09-04 13:52
3 000 SEK2020-09-04 16:53
1 400 SEK2020-09-04 11:40
1 000 SEK2020-09-03 19:58
750 SEK2020-09-04 01:29
650 SEK2020-09-03 21:17
150 SEK2020-09-03 20:54
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms