25. Wilhelm von Gegerfelt (1844-1920)

Olja på duk, sydländsk hamnbild med figurer. Signerad. Uppklistrad på träskiva. Duklagning med retusch. (58x95)

Varunr 320456

6 September 2020 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 6 400 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

6 400 SEK2020-09-05 23:00
6 200 SEK2020-09-05 15:45
3 800 SEK2020-09-04 21:19
3 400 SEK2020-09-04 16:28
3 400 SEK2020-09-04 16:54
2 300 SEK2020-09-04 12:38
1 200 SEK2020-09-04 06:46
150 SEK2020-09-04 01:02
100 SEK2020-09-04 00:09
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms