27. Trattgrammofon, Primofon, 1900-talets början

Låda i bemålad trä, med förgyllda metallornament. Tratt i bemålad plåt. Fungerar vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Tratt märken och färgbortfall, fästen med bulor. (Höjd 89)

Varunr 321243

6 September 2020 12:00

2 200 SEK2020-09-04 21:21
2 100 SEK2020-09-05 18:40
1 900 SEK2020-09-04 19:52
1 000 SEK2020-09-03 22:44
750 SEK2020-09-04 16:06
250 SEK2020-09-03 23:44
150 SEK2020-09-03 22:23
100 SEK2020-09-03 20:20
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms