36. Birger Stafås (1919-1989)

Olja på duk, skogsbild med berguv. Signerad och daterad 48. (59x85)

Varunr 320916

6 September 2020 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 3 600 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

3 400 SEK2020-09-06 10:51
3 400 SEK2020-09-06 11:56
2 100 SEK2020-09-06 11:43
800 SEK2020-09-05 09:43
250 SEK2020-09-04 19:19
100 SEK2020-09-03 23:29
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms