37. Skulptur, Lisa Larson

Unik. Delvis glaserat stengods. Signerad och daterad -79. (Höjd 20)

Varunr 320390

6 September 2020 12:00

4 400 SEK2020-08-24 17:42
4 200 SEK2020-09-05 17:53
3 600 SEK2020-09-05 11:17
3 200 SEK2020-09-03 20:19
550 SEK2020-09-03 19:36
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms