4. Mosse Stoopendaal (1901-1948)

Olja på duk, vinterbild med änder. Signerad och daterad 39. (49x64)

Varunr 320384

6 September 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 8 800 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

8 800 SEK2020-09-06 11:20
8 600 SEK2020-09-06 11:35
7 400 SEK2020-09-06 07:32
7 200 SEK2020-09-05 10:25
6 600 SEK2020-09-04 17:13
5 800 SEK2020-09-04 16:50
5 000 SEK2020-09-04 08:57
4 200 SEK2020-09-03 22:19
1 100 SEK2020-09-03 21:35
1 000 SEK2020-09-03 19:46
1 000 SEK2020-09-03 21:06
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms