40. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Ernest Renan". Signerad i blyerts. I plåten signerad och daterad 1892. Inramad. (23x33,5)

Varunr 320057

6 September 2020 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 7 400 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

6 400 SEK2020-09-06 08:58
6 200 SEK2020-09-06 11:41
4 000 SEK2020-09-05 20:20
2 500 SEK2020-09-04 16:56
950 SEK2020-09-04 10:57
900 SEK2020-09-03 20:45
550 SEK2020-09-03 22:27
100 SEK2020-09-03 19:38
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms