41. Bestickuppsättning 36 delar, silver, "Haga", 1968

Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st samt bordsskedar 12st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Vikt exklusive knivar 938g., knivarnas vikt 668g., knivarnas längd 21,5)

Varunr 321055

6 September 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK 6 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

6 400 SEK2020-09-06 11:54
6 200 SEK2020-09-04 13:23
5 600 SEK2020-09-05 23:06
4 400 SEK2020-09-04 11:26
2 800 SEK2020-09-04 10:10
2 700 SEK2020-09-04 02:54
450 SEK2020-09-03 23:17
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms