42. Skulptur, Lisa Larson

Unik. Delvis glaserat stengods. Signerad, otydligt daterad. (Höjd 20)

Varunr 320391

6 September 2020 12:00

6 200 SEK2020-09-05 11:07
6 000 SEK2020-09-06 01:15
4 400 SEK2020-09-05 17:53
3 600 SEK2020-09-05 11:18
3 200 SEK2020-09-04 08:56
2 700 SEK2020-09-04 18:18
2 500 SEK2020-09-04 12:50
200 SEK2020-09-03 21:00
100 SEK2020-09-03 19:36
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms