45. Fickur, Breitling, 1900-talets första hälft

Kronograf. Förnicklad boett. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, smärre repor. (Diameter 50mm)

Varunr 320332

6 September 2020 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 3 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

3 800 SEK2020-09-06 07:03
3 600 SEK2020-09-06 10:55
2 200 SEK2020-09-04 17:09
2 000 SEK2020-09-04 11:06
1 600 SEK2020-09-04 05:22
1 400 SEK2020-09-03 22:58
1 200 SEK2020-09-03 19:55
1 200 SEK2020-09-03 21:01
1 000 SEK2020-09-03 19:44
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms