47. Bordslampa, empirestil, 1900-talets början

Förgylld brons och mässing. Textil skärm. Två ljuspunkter. (Höjd 47, lampfästets diameter 19)

Varunr 320549

6 September 2020 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 3 200 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

3 200 SEK2020-09-05 10:48
3 200 SEK2020-09-06 11:52
2 200 SEK2020-09-04 15:14
2 000 SEK2020-09-03 20:37
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms