48. Emil Ekman (1880-1951)

Olja på duk, månbelyst havsbild med båtar. Signerad. Mindre retusch, ram med smärre dekorskador och lagning. (65x105)

Varunr 320386

6 September 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 5 200 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

5 200 SEK2020-09-06 10:57
5 000 SEK2020-09-06 10:54
1 800 SEK2020-09-06 10:21
1 400 SEK2020-09-04 17:33
1 300 SEK2020-09-04 10:06
1 100 SEK2020-09-04 06:50
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms