6. Mosse Stoopendaal (1901-1948)

Olja på duk, klippor med havsfåglar. Signerad. Ställvis något krackelerad. (45x58)

Varunr 320385

6 September 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 4 200 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

4 200 SEK2020-09-06 11:56
4 000 SEK2020-09-05 12:30
3 800 SEK2020-09-03 14:32
3 800 SEK2020-09-04 17:13
3 000 SEK2020-09-04 16:51
1 800 SEK2020-09-04 10:51
1 600 SEK2020-09-03 22:22
1 000 SEK2020-09-03 19:47
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms