8. Kerub, barock, 1700-tal

Skulpterad och bemålad trä. Enstaka lagningar. (Längd 55)

Varunr 320403

6 September 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 28 000 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

24 500 SEK2020-09-06 10:15
24 000 SEK2020-09-06 11:35
19 000 SEK2020-09-06 09:37
14 000 SEK2020-09-06 09:27
11 500 SEK2020-09-06 09:03
9 200 SEK2020-09-04 19:57
100 SEK Startpris

2020-09-06 Månadsauktion , Söndag 6 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms