2. Vas, "Ariel", Eva Englund för Orrefors

Gröntonat glas, med dekor av fiskar. Signerad "Orrefors 902 41 30 Eva Englund 1-84 Ariel". Mindre repor. (Höjd 18, diameter 11)

Varunr 319538

27 September 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 3 800 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

2 800 SEK2020-09-27 11:53
2 700 SEK2020-09-24 21:03
2 600 SEK2020-09-27 11:44
2 100 SEK2020-09-27 11:10
1 900 SEK2020-09-26 23:20
1 500 SEK2020-09-26 21:41
1 100 SEK2020-09-26 10:35
850 SEK2020-09-24 20:51
100 SEK2020-09-24 20:14
100 SEK Startpris

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms