22. Sakral skulptur, 1700-tal eller äldre

Skuret trä. Bemålad och förgylld. Torrsprickor, slitage, avslag, armar med skador. (Höjd 72)

Varunr 323470

27 September 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 6 200 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

5 600 SEK2020-09-27 11:40
5 400 SEK2020-09-27 11:59
5 000 SEK2020-09-27 11:27
4 600 SEK2020-09-26 20:09
4 000 SEK2020-09-26 18:19
2 600 SEK2020-09-26 15:04
1 700 SEK2020-09-25 14:48
1 600 SEK2020-09-25 14:47
350 SEK2020-09-25 10:17
250 SEK2020-09-25 00:19
100 SEK Startpris

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms