25. Okänd konstnär, 1800-tal

Olja på träskiva, strandbank med figurer. Fläckar, krackelering. (16x27)

Varunr 322391

27 September 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK 1 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 600 SEK2020-09-27 11:13
1 500 SEK2020-09-27 11:06
950 SEK2020-09-25 12:46
150 SEK2020-09-24 22:23
100 SEK2020-09-24 20:49
100 SEK Startpris

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms