Skåp, allmoge, Dalarna, 1700-talets slut

Originalmålning. Invändigt med två hyllplan. Nyckel saknas. Färgslitage, torrsprickor, kantskador. (Höjd 133, bredd 58, djup 46)

Varunr 322261

Auktionen startar om
2 dagar 19 tim
27 September 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Andra populära objekt