Herrarmbandsur, "Seamaster", Omega

Automatic. Förgylld stål. Med datumangivelse. Fungerar vid inskrivning, funktionsgaranti lämnas ej. Glas med repor, bruksslitage. (Diameter 35mm)

Varunr 322087

Auktionen startar om
2 dagar 20 tim
27 September 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Andra populära objekt