Flaska, 1700-tal

Gröntonat glas. Med påklippt mynning och sigill "Berg Bruk". Mindre repor. (Höjd 21)

Varunr 322252

Auktionen startar om
2 dagar 20 tim
27 September 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-09-27 Månadsauktion , Söndag 27 september Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms